Černé skládky #5847

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   3. 7. 2018 (09:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky po bezdomovcích.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2018 (11:51)

Na místě byl majitel.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2018 (12:04)

Co nebylo jeho, vyhodil.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2018 (12:07)

Sdělil, že si věci odnese.