Úklid ulic #5844

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): James   |   2. 7. 2018 (17:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité sklo

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2018 (11:25)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Sklo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka