Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5834

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   2. 7. 2018 (11:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opěradlo vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 7. 2018 (12:11)

Odklizeno Čistou Trojkou.