Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5832

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   1. 7. 2018 (15:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyházený kontejner

Reakce Čisté Trojky   |   2. 7. 2018 (13:34)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Při naší kontrole bylo kolem kontejnerů čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka