Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5830 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   1. 7. 2018 (11:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

před domem Ostromečská 5 nikdo vyhazel kontejnéry na odpad je to rozfoukané po celé ulici

Reakce Čisté Trojky | 2. 7. 2018 (13:36)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Lokalitu jsme navštívili a byla poklizena. Hezký den, František, Čistá Trojka