Další podněty Čisté Trojce #5829

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   30. 6. 2018 (11:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytrhane kostky na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   2. 7. 2018 (10:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Ondrej   |   4. 7. 2018 (11:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, a kdy zhruba můžeme čekat, ze budou řešit? Zatím stále nic...

Reakce Čisté Trojky   |   9. 7. 2018 (11:44)

Dobrý den,
TSK opravy řeší cca kolem 30 dnů.
Pavel, Čistá Trojka