Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5826

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Miroslav   |   29. 6. 2018 (15:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

molitan, bedna, boty

Reakce Čisté Trojky   |   29. 6. 2018 (17:02)

Dobrý den. Místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Miroslav   |   30. 6. 2018 (16:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

bohužel u techto kontejneru je to casty problem. ale dekuji za vyrizeni.