Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5822

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 6. 2018 (15:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Podlahové desky.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 6. 2018 (16:13)

Uklidila Čistá Trojka.