Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5811

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 6. 2018 (11:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Textil vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 6. 2018 (12:02)

Uklidila Čistá Trojka.