Úklid ulic #5802

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   28. 6. 2018 (13:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Páchnoucí zákoutí.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2018 (13:15)

Poklidila Čistá Trojka.