Úklid ulic #5796

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   28. 6. 2018 (07:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odstranění trávy na Chodnících v ulicích Štítného, Chlumova, Cimbůrkova, Miličova, Blahníkova, Havlíčkovo náměstí chodník u Tesca. Vše zarostlé a neupravené. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2018 (09:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na Odbor zeleně Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka