Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5788

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Monika   |   27. 6. 2018 (13:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den jeste jednou.

Jeste bych chtela poprosit, zda by bylo mozne nejak upravit zelen u chodniku - viz. foto. Byla by moc pekna nejaka udrzovana zelen a takova, do ktere by nemely pristup psy pri venceni. Je to par ostruvku, ktere kdyby byly pekne osazene a udrzovane, tak by velmi zlepsili pocit z cele oblasti. Posilam i par obrazku jako inspirace.
Dale jsou zde nove udelane chodniky, ktere jsou moc pekne. Jen postupne zarustaji travou a stava se z toho takova neudrzovana dzungle. Myslim, ze neni potreba prilisna pece, aby chodniky vypadaly jako nove.

Moc dekuji za zvazeni reseni obou zminenych "problemů" a preji krasny den.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 6. 2018 (16:32)

Viz Váš předchozí podnět. Hezký den

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2018 (11:09)

Dobrý den. Viz paralelní zpráva. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Monika   |   28. 6. 2018 (11:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, dekuji za odpoved. Byly uklizeny odpadky, ale jak i z fotek vidite, tak schody a jejich okoli nebylo zameteno nekolik mesicu. Schody a cele okoli vypada velmi zanedbane, byť nyni bez vetsich odpadku.
dekuji

Vložil(a): Monika   |   28. 6. 2018 (11:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, dostala jsem odpoved na prvni podnet, ale bohuzel ne na tento. Nevim, zda tento podnet vznaset jinde nez na techto strankach?