Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5786

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   27. 6. 2018 (11:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kufřík cestovní.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 6. 2018 (11:45)

Odešel s Čistou Trojkou.