Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5785

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   27. 6. 2018 (11:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 6. 2018 (11:56)

Si vzali chlapci Čisté Trojky.