Úklid ulic #5778

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   26. 6. 2018 (18:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   27. 6. 2018 (11:08)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Sáček už si odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka