Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5776

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   26. 6. 2018 (15:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

neporadek kolem kontejneru

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (16:38)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Byl zde také strom. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (16:39)

Vše jsme poklidili. Hezký den