Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5773

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   26. 6. 2018 (13:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dary přátel nepořádku.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (13:16)

Také rošt.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (13:48)

Odvezeno Čistou Trojkou.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (13:49)

Včetně roštu.