Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5765

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Oliv37   |   25. 6. 2018 (16:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený koberec a kus židle

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (16:53)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, kterému se přednostně budeme věnovat následující pracovní den. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2018 (10:13)

Dobrý den. Místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka