Černé skládky #5763

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   25. 6. 2018 (14:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (16:49)

Zde se opakuje.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (16:56)

Odvezeno Čistou Trojkou.