Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5759

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   24. 6. 2018 (21:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek mezi dělící svodidly jednotlivých pruhů Husitské pod železniční estakádou. Už to tam leží měsíce. Boty, zbytky plakátů apod. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (15:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Budeme v následujících dnech řešit. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (16:13)

Dobrý den,
předáno Technické správě komunikací.
Čistá Trojka