Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5758

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marek   |   24. 6. 2018 (20:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zarostla zelen - zasahuje do cyklostezsky

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (11:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka