Černé skládky #5757

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   24. 6. 2018 (17:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smetiště.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (12:42)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Vámi označené místo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka