Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5756

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   24. 6. 2018 (16:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, opet ve vnitrobloku...dekujeme

Reakce Čisté Trojky   |   25. 6. 2018 (11:52)

Dobrý den. Při naší kontrole bylo uklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka