Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5745

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   22. 6. 2018 (11:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasika textilní.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2018 (11:31)

á vedle..

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2018 (12:04)

Do čista, Čistá Trojka.