Úklid ulic #5734

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   21. 6. 2018 (13:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

chtel bych prosim pozadat o uklid prostranstvi u Olsanskeho namesti, konkretne se jedna o zadni vchod bytoveho domu v Taboritske ulici, c.p. 15/22. Je to vchod z ulice Baranovy, okoli vjezdu do podzemnich garazi. Pripojuji fotografii.

Dekuji mnohokrat, hezky vecer.

M. Novotny

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2018 (15:54)

Dobrý den. Vašemu problému se věnujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2018 (15:56)

Také vedlejší trávník.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2018 (16:00)

Zde máte čisto.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2018 (16:34)

Střechu garáží jsme Vám poklidili. Hezký den