Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5715

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Renáta   |   20. 6. 2018 (07:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek okolo kontejnerů, vyházené a vysypané igelitové pytle, zbytky dětské autosedačky atd.

Vložil(a): Renáta   |   20. 6. 2018 (08:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme. Rk.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2018 (15:25)

Dobrý den. Na místo jsme dorazili a stojí to za to. Děkujeme za upozornění. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2018 (15:26)

Také vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2018 (15:57)

A je čisto.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2018 (15:58)

Vše OK. Hezký den

Vložil(a): Renáta   |   21. 6. 2018 (06:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme. Kosmáková