Psí exkrementy #5712

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   19. 6. 2018 (16:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Více kusu kam se podivam

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2018 (16:58)

Dobrý den. Vámi označenou lokalitu jsme prošli, včetně vnitrobloku a přes ulici u parku. Co jsme našli, uklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka