Úklid ulic #5704

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   18. 6. 2018 (21:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky rozházené na tramvajové zastávce Olšanská směr centrum.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2018 (10:01)

Dobrý den. Úklidu se věnujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2018 (10:19)

Děkujeme za upozornění. Zastávku jsme poklidili. Hezký den