Poškozený mobiliář #5703

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   18. 6. 2018 (21:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zbořený konec zastávky

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2018 (10:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na Dopravní podniky Hl. města Prahy. Pavel, Čistá Trojka