Úklid ulic #5695

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   18. 6. 2018 (08:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

krabice na ulici

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (13:11)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Krabice jsme odvezli. Hezký den. František, Čistá Trojka