Psí exkrementy #5692

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   17. 6. 2018 (19:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Oblast kolem Aera hustě poseta výkaly

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (10:27)

Dobrý den. Oblast kolem Aera jsme prošli. Co jsme našli, poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka