Psí exkrementy #5688

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   17. 6. 2018 (15:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (10:53)

Dobrý den. Poklidili jsme. František, Čistá Trojka