Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5686

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   17. 6. 2018 (12:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyházený koš na psí exkrementy..

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (12:44)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Pytle s odpadem v okolí koše jsme odklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka