Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5685

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   17. 6. 2018 (08:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nerozumim tomu, proc popelari vysypou kontejner na plasty, ale tasky kolem plne plastu do auta uz nedaji.. dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (11:32)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Zdá se, že popeláři mají svůj systém. Při naší kontrole již bylo poklizeno. Hezký den, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (11:45)

Dobrý den, pracovníci sběrného vozu zajišťující pouze vysypání kontejnerů, úklid okolo sběrného místa zajišťuje posádka úklidového vozu.
Pavel, Čistá Trojka