Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5682

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Václav   |   16. 6. 2018 (14:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Igelitové pytle na cestě a použité oblečení

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (14:43)

Dobrý den. Prošli jsme celý park a nic nenašli. Zřejmě někdo odnesl. S pozdravem, František, Čistá Trojka