Poškozený mobiliář #5681

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   16. 6. 2018 (10:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Připadající se chodník.

Vložil(a): Jan   |   17. 6. 2018 (12:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propadající se chodník...

Reakce Čisté Trojky   |   18. 6. 2018 (13:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka