Úklid ulic #5677

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): danusch   |   15. 6. 2018 (13:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek na chodniku

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2018 (16:00)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Lokalitu jsme zkontrolovali a co na chodníku zbylo jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka