Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5670

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   15. 6. 2018 (10:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Postel, pneumatiky aj.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2018 (11:10)

Poklizeno Čistou Trojkou.