Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5668

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   15. 6. 2018 (08:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na místě u popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2018 (12:24)

Dobrý den. Okolo popelnic uklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2018 (12:51)

Máte poklizeno. Hezký den.