Veřejné osvětlení #5666

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   14. 6. 2018 (19:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nesvítící lampa veřejného osvětlení č. 301378.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2018 (09:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nesvítící lampu veřejného osvětlení č. 301378 jsme nahlásili zodpovědné firmě PRE Distribuce.
Pavel, Čistá Trojka