Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5664

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   14. 6. 2018 (16:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v křoví.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (16:12)

Kartony.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (16:13)

A vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (16:31)

Poklizeno Čistou Trojkou.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (16:33)

Nyní pořádek (do příští návštěvy).