Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5660

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   14. 6. 2018 (11:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U kontejnerů odpadky kolem

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (14:45)

To zde zbylo.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (14:45)

Také.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:56)

Uklidila Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:58)

Poklidili jsme. Čistá Trojka