Úklid ulic #5659

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Novak   |   14. 6. 2018 (07:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:37)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Při naší kontrole již bylo poklizeno odpovědnou organizací. S pozdravem, František, Čistá Trojka