Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5657

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marcela   |   13. 6. 2018 (16:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na rohu ulic Příběnická a Seifertova, na trávníku pod schody na stezku jsou pozůstatky bezdomoveckého pelechu, pneumatika a spousta drobných odpadků. Děkuji za ochotu.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:33)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Místu se věnujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:34)

Zde čisto.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:35)

Pod schody.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:49)

Uklizeno.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:50)

Také zde.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (12:54)

Vše jsme poklidili. Hezký den.

Vložil(a): Marcela   |   14. 6. 2018 (16:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Všimla jsem si, jste skvělí, děkuji! :-)