Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5656

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   13. 6. 2018 (15:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U graffitové zdi nepořádek - odpadané větší kusy.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:14)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Lokalitě se věnujeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:14)

Podél zdi.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:15)

Rádi jsme poklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2018 (15:25)

Naložili jsme toho popelnici. Hezký den.