Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5654

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2018 (14:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vana od sprchy.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (15:10)

Odnesli chlapci z Čisté Trojky.