Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5653

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2018 (14:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Židle a kočárek.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (14:57)

Odvezla Čistá Trojka.