Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5651

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   13. 6. 2018 (11:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u kontejnerů na proti stavbě . Zeleň a prkna. + jehličí u Buková 17.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (14:14)

To je ono.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (15:09)

A je pořádek! Vyčistili chlapci Čisté Trojky.