Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5650

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2018 (10:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky vedle kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (11:01)

Uklidila Čistá Trojka.