Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5649

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2018 (10:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Větev na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2018 (11:00)

Odklizena Čistou Trojkou.